#1 2014-01-06 22:16:27

#GoldenTrio#

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-28
Posty: 122
Punktów :   

Podstawowe informacje o forum

http://img836.imageshack.us/img836/4493/7zef.png


https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1491726_575213989224224_1605141521_n.jpg


PBF - Played by Forum (rozgrywane na forum; PBF, gra przez forum, potocznie gra tekstowa lub gra forumowa) – gra (zazwyczaj gra fabularna) rozgrywana na forum dyskusyjnym, w której gracze (od kilku do kilkuset) wcielają się w role fikcyjnych postaci lub kierują całymi grupami lub strukturami (jak organizacje, państwa, społeczności).
Rozgrywka toczy się w świecie przyjętym na forum dyskusyjnym. Może to być zarówno świat autorski, jak i oparty na istniejących już tworach kultury (jak światy przedstawione w sztuce). Najpopularniejsze są światy fantastyczne oraz zaczerpnięte z popularnych seriali obyczajowych.

Czyli to forum jest grą PBF -  dokładnie gra o magicznym świecie
Wcielasz się tu w mugola albo czarodzieja. Gra na postawie Harry'ego Pottera ale historia jak i cała gra jest wymyślona przez nas. Jako wizerunek możesz sobie wziąć dowolnego aktora/aktorkę, modela/modelkę. Najlepiej osobę znaną.

Jak dokładnie grać?
Kiedy masz już gotową postać wystarczy, że będziesz pisać w 3 lub 1 osobie. Każdą czynność piszesz w tych znaczkach ** lub <>. O to przykład rozmowy;
Osoba A: <Wszedł do klubu, kiedy zauważył swoją koleżankę, podszedł do niej> Hej <Odezwał się>
Osoba B: *Kiedy usłyszałam znajomy głos spojrzałam na kolegę.* Hej Max, co tam? *Uśmiechnęłam się*

Jak się zarejestrować?
To proste wystarczy, że podasz jako login imię i nazwisko postaci. Email podajesz własny ponieważ na niego otrzymasz hasło do forum. Z resztą nie powinieneś mieć kłopotu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbp.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl www.pivotr.pun.pl www.policja997.pun.pl www.raportywojenne.pun.pl